Psychedelic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psychedelic Forum

Psychedelic Music, Events, Clips, Movies...
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 O vama

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Nikola




Broj poruka : 4
Location : Pozarevac 012
Datum upisa : 14.09.2007

O vama Empty
PočaljiNaslov: O vama   O vama Icon_minitimePet Sep 14, 2007 1:04 am

ajde lepo svi recite nesto o sebi Smile

evo ja prvi..

Ja sam Nikola Misic iz Pozarevca.Idem u pozarevacku gimnaziju,matematicki smer.Slusam psy i rep/hip hop.Treniram kosarku,volim da pijem,zapalim po neki put,i ne drogiram se.I volim svoju devojku Teodoru. Smile
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ludomanija.net
RnR_girl




Broj poruka : 3
Datum upisa : 25.09.2007

O vama Empty
PočaljiNaslov: Re: O vama   O vama Icon_minitimeUto Sep 25, 2007 2:53 pm

Zovem se Ana, '92 sam godiste, idem u desetu gimnaziju u bg-u, ne slusam psihodelic muziku, ali svidja mi se kako je uradjen forum, pa ono, da caskamo Wink
Nazad na vrh Ići dole
Astrix

Astrix


Broj poruka : 10
Datum upisa : 07.11.2007

O vama Empty
PočaljiNaslov: Re: O vama   O vama Icon_minitimePet Nov 09, 2007 4:42 am

Cccc e pozeri jedni pa sta vi radite na forumu!!!!Procitajte gore psychedelic forum a ne fenseraj forum!!!Inace necu da kenjam mnogo evo nesto o meni-Psytrance aktivista vec 4 godine,posecivao sam zadnje 2 godine sve zurke u Beogradu kako i u okolini a pre toga sam se bavio kulturno umetnickom organizacijom psy trance zurki u Smederevu sa svojim drugarima iz digitallisa-inace org-a el muzike iz sd-a!!!Zavrsio sam srednju ekonomsku i sada idem na fax na Vozdovcu,imam devojku i zove se Milica i klinkica je ko vi....Mada nisam ni ja mnogo mator sta je to samo 2,3 godine...Inace zivotni san mi je da posetim velike psytrance festivale sirom evrope pa i u Izraelu i u Indiji!!!Tu su Boom fest,Ozora,Sonnenklang,Full Moon itd...A exit me ne interesuje posto je to odavno postala veeelika komercijala i fenseraj.... Evil or Very Mad a bio sam kod keve koja mi zivi u inostranstvu tj na Kipru a kod nje redovno na plazi prave zurke Astrali,Exaile i Void...Pozzz svim pravim ljubiteljima ove velicanstvene i magicne muzike koja nam potice iz Izraela i delom iz Indije zbog Goa tradicije!!!A sto je najvaznije nikad u zivotu nisam probao drogu na zurkama uvek str8!!!Ma kolko god da je neki smor,znaci dark ili progresiv ja ili popijem neki absent,znaci alkohol i uzmem malo redbull-a i to je to!!!Ova muzika treba da bude vasa droga za mozak a ne droga da bude vasa muzika za mozak!!!Inace ja sam ovo izmislio...Ajd pa nadam se da je ovo dovoljno.... Cool
A da zaboravio sam ovo-zovem se Nikola i 88 sam god...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





O vama Empty
PočaljiNaslov: Re: O vama   O vama Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
O vama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Psychedelic Forum :: Other :: Chill-
Skoči na: